CHMIELEWSKI S.A.

Lift Future!

Banner Budma

Targi Budma 2019!

Targi BUDMA 2019 już za nami. Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska, a szczególnie za poświęcony czas, wyrazy sympatii i wyrażone chęci współpracy.

Będziemy bardzo serdecznie wspominać tę imprezę tym bardziej, że po raz kolejny nasza praca została doceniona, a produkty wyróżnione wśród konkurencji.

To praca całego zespołu i w tym miejscu jako zespół chcemy podziękować naszym klientom za Złoty Medal, który otrzymaliśmy.

To dla Was się rozwijamy i ciągle udoskonalamy nasze produkty i to właśnie dzięki Wam tworzymy windy na najwyższym światowym poziomie co w konsekwencji sprawiło, że zdobycie tej nagrody było możliwe.

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do kontaktu gdy tylko będziecie potrzebowali pomocy przy windach.

Zespół

Chmielewski-Dźwigi

Czytaj więcej: Targi Budma 2019

Targi Budma 2017!

Dziękujemy Państwu za odwiedziny naszego stoiska na targach BUDMA 2017.

Tak jak w przypadku poprzednich imprez targowych był to mile spędzony czas pozwalający na zaprezentowanie Państwu naszych produktów, poznanie Państwa oczekiwań i miłą konwersację.

Liczymy na kolejne spotkania, a korzystając z okazji życzymy sukcesów i wielu wspólnych projektów

 

Czytaj więcej: Targi Budma 2017

Logo Euro-Lift

Targi Euro-Lift 2016!

Dziękujemy za odwiedziny, rozmowy i poświęcony czas na tegorocznych targach dźwigowych.

Był to dla nas cenny i szczęśliwy czas gdyż pokazali Państwo, że codzienne zaangażowanie jakie wkładamy w produkowane dla Państwa windy jest dostrzegane.

Otrzymany medal za dźwigi Chmielewskiego z maszynownią i bez maszynowni jest potwierdzeniem, że obrany przez nas kierunek i stosowanie solidnych, nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań jest tym czego Państwo oczekujecie.

Jesteśmy wdzięczni również za wyróżnienie za elegancję i oryginalny styl wystąpienia targowego jakie otrzymaliśmy podczas tej imprezy ponieważ potwierdza, że nasz gust pokrywa się z Państwa gustami, a to z kolei, że otrzymujecie windy, które się podobają.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z targów.

Czytaj więcej: Targi Euro-Lift 2016 Chmielewski-Dźwigi 

Logo Euro-Lift

Targi Euro-Lift 2014!

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie nas podczas tegorocznej edycji największych targów dźwigowych w europie wschodniej.

Impreza odbyła się w dniach 22-24 października.

Mieliśmy okazję spędzić z Państwem trochę czasu nie przy pracy, a w swobodniejszej atmosferze.

Dziękujemy za wiele słów uznania wysokiej jakości i estetyki naszych dźwigów.

Wyróżnienie jakie otrzymaliśmy za wygląd stoiska, które tworzyły głównie nasze produkty, są dla nas dowodem na to, że warto ciężko pracować, bo zostaje to dostrzeżone.

Wszystko to jest możliwe z jednej strony dzięki zaangażowaniu całego zespołu tworzącemu produkt, a z drugiej dzięki Państwu, ponieważ mamy go dla kogo wytwarzać :)

Dziękujemy też za cenne wskazówki, postaramy się wdrożyć je w życie, aby jeszcze lepiej zaspokajać Państwa wymagania.

Na koniec zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tej wystawy.

Czytaj więcej: Targi Euro-Lift 2014