CHMIELEWSKI S.A.

Lift Future!

Wszystko gra w Teatrze Baj

Wszystko gra w Teatrze Baj

Magazyn Builder Polska opisuje inwestycję w Teatrze Baj, z uwzględnieniem luksusowej edycji wind CHMIELEWSKIEGO. Artykuł można przeczytać w numerze 06 2020 lub podpiętym pliku PDF.

Jak kupić dobrą windę i nie przepłacić?

Jak kupic dobra winde i nie przeplacic

To istotne z punktu widzenia kupującego zagadnienie zostało poruszone w miesięczniku Administrator.

Z artykułu dowiesz się na co zwrócić uwagę przy zakupie dźwigu. Czy warto kierować się tylko ceną?!

Sprawdź sam na łamach miesięcznika Administrator 9/2015 lub podpiętym pliku PDF.

CHMIELEWSKI stawia na rozwój

CHMIELEWSKI - Stawia na rozwoj

CHMIELEWSKI–DŹWIGI jest w 100% polską, prężnie rozwijającą się rodzinną firmą. Historia jej powstania sięga 1959 roku, kiedy to Piotr Chmielewski rozpoczął działalność dźwigową od konserwacji i napraw dźwigów. Działalność szybko wykroczyła poza Konstancin-Jeziorną, systematyczne rosło również grono zadowolonych klientów. Z upływem czasu nazwisko Chmielewski było coraz bardziej rozpoznawalne, aż większość urządzeń dźwigowych w Konstancinie i okolicach przeszła pod opiekę firmy. Po czterdziestu latach działalności przedsiębiorstwa, pracę w branży dźwigowej rozpoczął syn założyciela firmy Rafał Chmielewski.

... więcej przeczytasz w Magazynie Dźwig 1/2015 i podpiętym pliku PDF.

Windy i platformy samochodowe od CHMIELEWSKIEGO

Windy i platformy samochodowe od CHMIELEWSKIEGO

W obecnym świecie coraz rzadziej zdarza się, że w budynku nie ma dźwigu osobowego, ale ze względu na wysokie ceny ziemi i ciasną zabudowę zwiększa się też ilość urządzeń do transportu pojazdów. Urządzenia do pionowego transportu pojazdów tj. platformy i dźwigi samochodowe umożliwiają stworzenie parkingu podziemnego lub naziemnego tam, gdzie nie ma miejsca na zastosowanie zjazdu lub podjazdu i ekonomiczniejsze wykorzystanie przestrzeni. Konkurencją dla tych urządzeń przy większej ilości pojazdów są parkingi automatyczne, ale ze względu na wysokie koszty budowy są obecnie rzadko stosowane.

... resztę tekstu można przeczytać w Magazynie Dźwig 3/2014 i załączonym pliku PDF.

Dźwigi od CHMIELEWSKIEGO w radomskiej Elektrowni

Artykuł Dzwigi CHMIELEWSKIEGO w Radomskiej Elektrowni

W budynku, w którym obecnie mieści się Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej przez wiele lat wytwarzano światło
i ciepło dla Radomia. Obecnie „Elektrownia” staje się regionalnym centrum sztuki, integrującym wszystkich zainteresowanych działalnością twórczą, zwłaszcza ludzi młodych. W przebudowanych obiektach dawnej elektrowni stworzono nowoczesne i funkcjonalne centrum kultury, w którym komunikację ułatwiają dźwigi firmy CHMIELEWSKI.

... to wstęp do artykułu o naszej firmie. Cały tekst można przeczytać w Magazynie Dźwig 2/2014 i załączonym dokumencie PDF.

Bezpieczna winda

Artykuł Bezpieczna Winda WM 4/2014

„Bezpieczna Winda – jak się chronić przed napadami, wandalami i awariami”

Z kwestią wandalizmu spotkał się każdy z nas. Nie da się ukryć iż jest to problem na skalę masową, spotykany na każdym kroku. Rozpatrując problem wandalizmu w odniesieniu do wind zainstalowanych w budynkach mieszkalnych należy go rozpatrzyć w dwóch aspektach. Po pierwsze, jakie są możliwości działań prewencyjnych aby zapobiegać dewastacjom oraz co zrobić aby w przypadku wystąpienia szkody usunięcie jej było jak najszybsze i nie pochłonęło znacznych środków finansowych.

Czytaj więcej: Bezpieczna winda

Dźwigi od CHMIELEWSKIEGO

Artykuł Dźwigi od Chmielewskiego

Firma CHMIELEWSKI-DŹWIGI to producent wind i dźwigów. Zakład zajmuje się zarówno produkcją całych dźwigów, jak i poszczególnych komponentów dźwigowych. W ofercie znajdują się dźwigi osobowe, towarowe oraz
specjalne. Wytwarzane przez firmę urządzenia wykonywane są zgodnie
z wymaganymi standardami.

Cieszymy się, że zostaliśmy dostrzeżeni i tekst o naszej firmie znalazł się w Magazynie Dźwig 4/2013.

Zapraszamy do lektury tego artykułu na stronach magazynu lub w załączonym pliku PDF.