CHMIELEWSKI S.A.

Lift Future!

Złoty Medal MTP 2019

Banner Budma

Dziękujemy za docenienie pracy i wyróżnienie dźwigów CHMIELEWSKIEGO z maszynownią i bez maszynowni.

To praca całego zespołu i w tym miejscu jako zespół chcemy podziękować naszym klientom za Złoty Medal, który otrzymaliśmy.

To dla Was się rozwijamy i ciągle udoskonalamy nasze produkty i to właśnie dzięki Wam tworzymy windy na najwyższym światowym poziomie co w konsekwencji sprawiło, że zdobycie tej nagrody było możliwe.

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do kontaktu gdy tylko będziecie potrzebowali pomocy przy windach.

Zespół

Chmielewski-Dźwigi

Czytaj więcej: Złoty Medal MTP 2019

Medal EuroLift 2016

Medal ikona

Jest nam niezmiernie przyjemnie przekazać informację, że nasza firma otrzymała medal IV Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT 2016 za dźwigi Chmielewskiego z maszynownią i bez maszynowni w kategorii "Urządzenia dźwigowe i komponenty do wind".

Jest to o tyle ważna nagroda, że jako jedyna firma w tak znakomitym gronie wielu firm niemalże z całego Świata na targach dźwigowych otrzymaliśmy medal za kompletne rozwiązania dźwigowe z maszynownią i bez maszynowni.

 

Czytaj więcej: Medal EuroLift 2016

Lider Bezpieczeństwa Technicznego

Nagroda Lider Bezpieczeństwa Technicznego

Miło nam poinformować o wyróżnieniu jakie otrzymaliśmy z rąk Wiceprezesa UDT Przemysława Ligenzy sygnowane przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego Mieczysława Borowskiego oraz Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego w uznaniu efektywnej współpracy w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych, utrzymywania wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkładu w stabilny rozwój polskiej gospodarki.

 

Czytaj więcej: Lider Bezpieczeństwa Technicznego