CHMIELEWSKI S.A.

Lift Future!

Medal EuroLift 2016

Medal ikona

Jest nam niezmiernie przyjemnie przekazać informację, że nasza firma otrzymała medal IV Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT 2016 za dźwigi Chmielewskiego z maszynownią i bez maszynowni w kategorii "Urządzenia dźwigowe i komponenty do wind".

Jest to o tyle ważna nagroda, że jako jedyna firma w tak znakomitym gronie wielu firm niemalże z całego Świata na targach dźwigowych otrzymaliśmy medal za kompletne rozwiązania dźwigowe z maszynownią i bez maszynowni.

 

Kryteriami, według których przeprowadzona została ocena w konkursie były:


    1) trafność oferty uwzględniającej  aktualne zapotrzebowanie (popyt) rynku
    2) poziom techniczny rozwiązań, trwałość, niezawodność
    3) inne walory: nowatorstwo, proekologiczność, energooszczędność, proeksportowość, itp.
    4) wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników urządzeń
    5) rynkowa promocja:  foldery,  ulotki,  instrukcje, cenniki
    6) informacja o zdobytych dotychczas wyróżnieniach na imprezach handlowo

Opis nagrodzonego produktu:

Dźwigi Chmielewskiego są stworzone w sposób umożliwiający zaspokojenie potrzeb niemalże całego rynku. Występują zarówno w wersji z maszynownią jak i bez maszynowni. Spełniają potrzeby tak modernizacji jak i nowych obiektów. Przeznaczone są do budynków mieszkalnych, biurowych, medycznych i przemysłowych. Możliwości adaptacji wyposażenia zaspokoją zarówno klientów oczekujących prostych rozwiązań jak i tych z wyrafinowanymi wymaganiami. Dodatkowo grupa konstruktorów jest w stanie rozwiązać nawet nietypowe problemy klientów i sprostać ich życzeniom.
Wysoka dbałość o szczegóły, ciągłe rozwijanie urządzeń i dostosowywanie rozwiązań technicznych do nowych wymagań pozwala na zaspokojenie najbardziej wymagających użytkowników. Długoletnie doświadczenie zarówno w wytwarzaniu urządzeń jak również ich konserwacji czy obsłudze serwisowej pozwala na wybór najtrwalszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań.
Nie sposób pominąć faktu, że Dźwigi Chmielewskiego zapewniają użytkownikom więcej niż wymagają normy dla zapewnienia wyższego bezpieczeństwa, komfortu, większej energooszczędności i proekologiczności. Do tych rozwiązań można zaliczyć zarówno nowoczesne wciągarki, zaawansowane sterowania, możliwość stosowania urządzeń do odzysku energii jak i wiele innych drobniejszych podzespołów. W tym miejscu nadmienić należy również nowoczesne rozwiązania pozwalające na budowę dźwigów z zaniżonym podszybiem i nadszybiem wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe zastosowanie rozwiązań standardowych. Nadmienić należy również o niespotykanych rozwiązaniach zwiększające estetykę, a przez to większe zadowolenie z codziennego użytkowania wind. Dźwigi spełniają wiele norm międzynarodowych, a komunikacja może odbywać się również w języku angielskim ułatwiając stosowanie dźwigów poza granicami Polski.
Potwierdzeniem wysokich standardów Chmielewski-Dźwigi jest też wyróżnienie otrzymane z rąk Wiceprezesa UDT Przemysława Ligenzy sygnowane przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego Mieczysława Borowskiego oraz Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego w uznaniu efektywnej współpracy w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych, utrzymywania wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkładu w stabilny rozwój polskiej gospodarki.
Dźwigi Chmielewskiego są dobrze znane na terenie całego kraju dzięki dostępnym katalogom, broszurom, stronie internetowej i otwartości załogi, które pozwalają na uzyskanie wielu informacji niezbędnych zarówno klientom jak i architektom. Firma Chmielewski stara się docierać z ciekawymi propozycjami wykraczającymi poza podstawowy zakres działalności np. zapraszając do swojej fabryki najmłodszych, by mogły zapoznać się z technicznymi ciekawostkami związanymi z produkcją. Chęć dzielenia się wiedzą z szerokim gronem widzów dostrzegła też Telewizja Polska, która to we współpracy z firmą Chmielewski-Dźwigi stworzyła  odcinek programu Jak to działa pt. WINDY. Materiał ten pozwala w przyjemnej i zwięzłej formie zapoznać się z historią, zasadami działania, produkcją i ciekawymi egzemplarzami wind.

Tym co użytkownik widzi w dźwigu jest jego kabina dlatego warto obejrzeć dwa poniższe filmy, które pokazują kabiny naszych dźwigów. Jedna z nich przeznaczona jest do budynków PREMIUM, a druga jest standardową kabiną o prostej, eleganckiej konstrukcji wykończonej stalą plastyfikowaną imitującą drewno.

Na koniec kilka ujęć z gali wręczenia nagród.

Nagrodzeni za produkty na gali

Zespół Chmielewski-Dźwigi z medalem po gali

Medal IV Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT za dźwigi Chmielewskiego z maszynownią i bez maszynowni - dyplom

Medal IV Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT za dźwigi Chmielewskiego z maszynownią i bez maszynowni