CHMIELEWSKI S.A.

Lift Future!

CHMIELEWSKI S.A.

Kontakt

Adres:
ul. Lipowa nr 27
05-532 Baniocha

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 22 727 51 29, +48 22 727 52 29, +48 22 20 11 668

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Oddział Południe (Górny Śląsk, Małopolska, Opolszczyzna)

ul. Sowińskiego 31 lokal 148

40-018 Katowice

śląskie

tel. 604 764 636

 

Dział handlowy:

Województwo Handlowiec Telefon e-mail
dolnośląskie Grzegorz Dobkowski 532 544 424 grzegorz@chmielewski-windy.pl
kujawsko-pomorskie Artur Jacennik 666 085 086 artur.jacennik@chmielewski-windy.pl
lubelskie Artur Jacennik 666 085 086 artur.jacennik@chmielewski-windy.pl
lubuskie Grzegorz Dobkowski 532 544 424 grzegorz@chmielewski-windy.pl
łódzkie Kuba Bodych 604 763 385 kuba@chmielewski-windy.pl
małopolskie Piotr Pros 604 764 636 pp@chmielewski-windy.pl
mazowieckie Adrian Fornalczyk 695 237 426 adrian@chmielewski-windy.pl
opolskie Piotr Pros 604 764 636 pp@chmielewski-windy.pl
podkarpackie Artur Jacennik 666 085 086 artur.jacennik@chmielewski-windy.pl
podlaskie Kuba Bodych 604 763 385 kuba@chmielewski-windy.pl
pomorskie Kuba Bodych 604 763 385 kuba@chmielewski-windy.pl
śląskie Piotr Pros 604 764 636 pp@chmielewski-windy.pl
świętokrzyskie Artur Jacennik 666 085 086 artur.jacennik@chmielewski-windy.pl
warmińsko-mazurskie Kuba Bodych 604 763 385 kuba@chmielewski-windy.pl
wielkopolskie Grzegorz Dobkowski 532 544 424 grzegorz@chmielewski-windy.pl
zachodnio-pomorskie Grzegorz Dobkowski 532 544 424 grzegorz@chmielewski-windy.pl

 

Przetargi:

Anna Szymańska-Bogdan tel. 662 320 550 e-mail: przetargi@chmielewski-windy.pl

 

Obsługa firm dźwigowych:

Artur Jacennik kom. 666 085 086 e-mail: artur.jacennik@chmielewski-windy.pl

 

Konserwacja:

kom. 662 460 980

 

Księgowość

kom. 795 414 843, e-mail: ksiegowosc@chmielewski-windy.pl

 

Magazyn

kom. 696 131 303, e-mail: magazyn@chmielewski-windy.pl

 

Centrum pomocy, pogotowie dźwigowe tel. +48 22 757 69 90

KRS 0000929784
NIP PL1231306952
REGON 363101056

Numer rachunków:

Bank PEKAO SA dla PLN: 98 1240 6351 1111 0010 6921 5701
Banku Millennium dla PLN: 94 1160 2202 0000 0001 6363 4911

Mapa dojazdu Chmielewski-Dźwigi

 

Kod QR - dane kontaktowe