CHMIELEWSKI S.A.

Lift Future!

Dźwigi elektryczne i dźwigi hydrauliczne

Szyb z dźwigiem elektrycznym w radomskim muzeum energetyki

Nowoczesne dźwigi elektryczne i dźwigi hydrauliczne są urządzeniami, które są przydatne wielu firmom, instytucjom czy też osobom prywatnym. Sprawdzają się wszędzie tam gdzie trzeba poruszać się pomiędzy poziomami. 

Można powiedzieć, że dzięki nim żyje nam się łatwiej i przyjemniej, ponieważ drogę, którą musieli byśmy pokonać na własnych nogach pokonujemy bez żadnego wysiłku. Na ogół nie zdajemy sobie sprawy jak istotne jest, aby dźwigi elektryczne i hydrauliczne, które są zainstalowane w danym urządzeniu miały odpowiednie parametry oraz cechy produkcji. Muszą być po prostu solidne, tak jak w naszej firmie. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu ich funkcjonowania dajemy państwu dźwigi hydrauliczne i elektryczne, które znacznie ułatwia codzienne życie. Chcemy podzielić się z państwem naszymi produktami, które wprowadzamy na rynek i tym samym przyczynić się do większego komfortu życia. Zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość oraz wytrzymałość naszych urządzeń, ponieważ wiemy jaką one muszą wykonywać dla państwa pracę. Każdy dźwig elektryczny jest szczegółowo sprawdzany. Nie ma więc mowy o sprawieniu zawodu i dążymy w swoich działaniach produkcyjnych do perfekcji.
Warto też wspomnieć o łatwym dostępie do stosowanych przez nas części zamiennych i możliwości ich zakupu u kilku dostawców ponieważ gwarantujemy tym niskie koszty eksploatacji. Naszym założeniem jest zaoferowanie klientom tego co dla nich najlepsze - dźwigi hydrauliczne, dźwig elektryczny. Właśnie dlatego nie kodujemy połączeń pomiędzy podzespołami umożliwiając Państwu w razie potrzeby możliwość swobodnego wyboru alternatywnych elementów dźwigu oraz konserwatora, jeśli tylko będziecie Państwo tego chcieli. U nas stworzycie Państwo dźwig elektryczny i dźwigi hydrauliczne wysokiej jakości. 

 

Zobacz też:

Medal za dźwigi Chmielewskiego z maszynowią i bez maszynowni